Diş Beyazlatma Tedavisi

Diş beyazlatma işlemi polikliniğimizde vermiş olduğumuz hizmetlerden birisidir. Diş beyazlatma işlemi sayesinde dişlerinizin eski parlaklığını geri kazandırıyoruz. Polikliniğimizde diş beyazlatma işleminde son teknoloji ürünü olarak lazer sistemi kullanılmaktadır. Bu lazer teknolojisi ile diş beyazlatma işleminde diş minesine hiçbir zarar verilmemektedir.

Kahve, çay ve nikotin lekelerini Fildişi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde yaptıracağınız diş beyazlatma işleminden sonra tamamen ortadan kalkacaktır.

Neden Fildişi?
  • Uzman hekimlerimiz ile yapmış olduğumuz tüm tedavilerde öncelik insan sağlığına verilmektedir.
  • Bakırköy diş poliklinikleri arasında kullanılan en özel tekniklerle hasta sağlığına verdiğimiz önemi devamlı olarak vurgulamaktayız.
Bakırköy'de Neredeyiz?

Bakırköy'de-neredeyizKliniğimize Bakırköy merkez, Zeytinburnu, Bahçelievler, Şirinevler, Ataköy gibi cevre bölgelerden kolayca ulaşabilmeniz için herhangi bir Bakırköy otobüs hattı üzerinden Zuhuratbaba durağında indiğinizde kliniğimizin tabelasını görebilirsiniz.

Kliniğimize İstanbul’un tüm semtlerinden Bakırköy otobüsleri ile çok kolay ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için iletişim numaralarımız üzerinden bizden bilgi edinebilirsiniz.

Bakırköy Fildişi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Telefon: (0212) 572 82 81 – 572 82 88