Pedodonti Tedavisi

Diş ve diş köklerini saran diş eti sağlığıyla ilgili branştır. Diş taşları, diş eti operasyonları, flap operasyonları, papil operasyonları, derin küretaj ve implantolojiyi içermektedir. Gülümsediğinizde diş etinizin fazla görünmesi Gummy smile dediğimiz diş etinin 3mm’den fazla sarkık görünmesi kötü bir görüntü ortaya çıkarmaktadır.

Polikliniğimizde daha güzel ve estetik görünüm için periodontoloji tedavisi uzman hekimlerimiz tarafından yapılmaktadır.

Neden Fildişi?
  • Uzman hekimlerimiz ile yapmış olduğumuz tüm tedavilerde öncelik insan sağlığına verilmektedir.
  • Bakırköy diş poliklinikleri arasında kullanılan en özel tekniklerle hasta sağlığına verdiğimiz önemi devamlı olarak vurgulamaktayız.
Bakırköy'de Neredeyiz?

Bakırköy'de-neredeyizKliniğimize Bakırköy merkez, Zeytinburnu, Bahçelievler, Şirinevler, Ataköy gibi cevre bölgelerden kolayca ulaşabilmeniz için herhangi bir Bakırköy otobüs hattı üzerinden Zuhuratbaba durağında indiğinizde kliniğimizin tabelasını görebilirsiniz.

Kliniğimize İstanbul’un tüm semtlerinden Bakırköy otobüsleri ile çok kolay ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için iletişim numaralarımız üzerinden bizden bilgi edinebilirsiniz.

Bakırköy Fildişi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Telefon: (0212) 572 82 81 – 572 82 88