İmplant Uygulaması

Çürüme ya da kırılma yoluyla kaybedilen dişlerin, fonksiyon, fonasyon ve estetiğinin tekrar kazanılmasını sağlamak için alt ve üst çene kemiklerine yerleştirilme işlemine implant tedavisi denilmektedir. Uygun malzemelerden elde edilen yapay diş köküdür. Klon kaplama, damak protezi ve geleneksel kaplama tedavilerine göre çok daha güvenli bir tedavi şeklidir.

Dental implant tedavisinde eksik dişin yanındaki komşu dişler hiçbir şekilde zarar görmez. Ağızında hiç dişi olmayan hastalar ise implant tedavisi sayesinde sabit protez kullanabilirler. İmplantlar insan vücuduna uyumlu titanyum vida ve üzerine gelen abutment ile birleştirildikten sonra bir kron yapılarak (zikonyum veya porselen) uygulanmaktadır. Polikliniğimizde implant tedavisi lokal anastesi uygulanarak yapılmaktadır.

Neden Fildişi?
  • Uzman hekimlerimiz ile yapmış olduğumuz tüm tedavilerde öncelik insan sağlığına verilmektedir.
  • Bakırköy diş poliklinikleri arasında kullanılan en özel tekniklerle hasta sağlığına verdiğimiz önemi devamlı olarak vurgulamaktayız.
Bakırköy'de Neredeyiz?

Bakırköy'de-neredeyizKliniğimize Bakırköy merkez, Zeytinburnu, Bahçelievler, Şirinevler, Ataköy gibi cevre bölgelerden kolayca ulaşabilmeniz için herhangi bir Bakırköy otobüs hattı üzerinden Zuhuratbaba durağında indiğinizde kliniğimizin tabelasını görebilirsiniz.

Kliniğimize İstanbul’un tüm semtlerinden Bakırköy otobüsleri ile çok kolay ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için iletişim numaralarımız üzerinden bizden bilgi edinebilirsiniz.

Bakırköy Fildişi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Telefon: (0212) 572 82 81 – 572 82 88